O KANCELARII

O Kancelarii Historia firmy
Filozofia działania Filozofia działania
Misja kancelarii Misja kancelarii
Referencje Referencje
Zespół Zespół
Ogłoszenia Ogłoszenia

Referencje

Radio Katowice

Kancelaria Bieniek jest naszym kluczowym partnerem w zakresie bieżącej obsługi prawnej i doradztwa strategicznego. Z powierzonych zadań wywiązuje się skutecznie i terminowo.

red. naczelny Henryk Grzonka, Prezes zarządu.

Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii

Kancelaria Bieniek wspiera naszą fundację od początków jej istnienia: pomogła nam już na etapie rejestracji znaku towarowego, a do tej pory możemy polegać na niej w zakresie bieżącej obsługi prawnej. Rekomendujemy Kancelarię Bieniek jako rzetelnego partnera na wiele lat!

dr Jan Sarna, Dyrektor generalny

Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa

Mecenas Tomasz Bieniek dał się poznać jako wykładowca, który z wyczuciem łączy kompetencje biznesowe i wiedzę naukową z dużym talentem dydaktycznym.

prof. dr hab. Andrzej Bisztyga, Prorektor Wydziału Prawa i Administracji GWSH w Katowicach

Społem Zabrze sp. z o.o.

Nasza współpraca w ciągu ostatnich kilkunastu lat, poza niezwykle sprawnym realizowaniem wszystkich bieżących kwestii prawnych, w tym procesowych i korporacyjnych, zaowocowała także kilkoma pionierskimi rozwiązaniami, wśród których chciałbym ze szczególnym uznaniem wymienić pierwsze w Polsce przekształcenie spółdzielni w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, przeprowadzone w roku 2001. W imieniu Społem Zabrze sp. z o.o. mogę z pełnym przekonaniem rekomendować Kancelarię Bieniek jako solidnego i wiarygodnego partnera w biznesie.

Tomasz Siewierski, Prezes Zarządu

Kamilianie

Kancelaria w skuteczny i bezproblemowy sposób przeprowadziła proces przekształcenia naszego zakładu opieki zdrowotnej w podmiot leczniczy. Rekomendujemy Kancelarię Bieniek przedsiębiorcom i firmom z sektora opieki zdrowotnej.

Prowincjał O. dr Arkadiusz Nowak

PARTNERZY

ORGANIZACJE Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJEMY

partnerzy kancelarii prawnej na Śląskupartnerzy kancelarii prawnej na Śląskupartnerzy kancelarii prawnej na Śląskupartnerzy kancelarii prawnej na Śląskupartnerzy kancelarii prawnej na Śląskupartnerzy kancelarii prawnej na Śląskupartnerzy kancelarii prawnej na Śląskupartnerzy kancelarii prawnej na Śląskupartnerzy kancelarii prawnej na Śląskupartnerzy kancelarii prawnej na Śląsku